Бальні сукні:

Наші сукні для стандартної та латиноамериканської програми призначені для тих, хто хоче бути поміченим на паркеті. Якщо ви хочете класичний вечірній стиль або щось абсолютно нове і екзотичне - наша мета надати це вам. Ми використовуємо найкращі тканини і матеріали, щоб наш кінцевий результат був незабутнім і особливим.

Для того, щоб замовити плаття, нам необхідно знати: фасон (якщо Ви ще не визначилися, ми допоможемо Вам), колір, бюджет і мірки.

Після попереднього узгодження фасону і бюджету, необхідна передоплата 20% від узгодженої суми. Передоплата здійснюється на карту Приватбанку або на розрахунковий рахунок на території України, системою Western Union, Золота корона або системою PayPal за межами України. Потім ми допрацьовуємо фасон і дизайн для того, щоб підкреслити Вашу індивідуальність і починаємо працювати. Термін виконання роботи для бейзики 5-10 днів, для стандарту і латини 14-30 днів. Після закінчення роботи, ми висилаємо фото готового виробу. Після доплати, ми висилаємо замовлення Новою поштою, Укрпоштою по території України, EMS і Укрпоштою за межі України.

Зняття мірок для бейзиків

  Наші останні роботи:

sofiasaffronaleksandrastandartsonyalatinasofiastandartflocksatinvelvetgoldvladastandartleopardblackwhitekatyaaleksandralatinavelvetoceanblueksushadashachampagne polinasalmon karolinablackmilanacerise darinasapphire sashablackwhite veronikaflamered aniablackwhitest aniablackwhitelat fluored  nastyamango mashaelectricblue rosepink sofiastandart leraneonred sofiablackwhite emilidarkblue anyalatinanavy milenajade mashatangoflare mashapinkfizz sofialatina StokeonTrentaniaemerald nastyatropiclime polinacerisestandzaporizhzhyapolinaceriselatsabinabluelagoonmashacuppuccinodianasalmonalinarosepinkdianasalmontuleblackorangesabinawhitebnastiapuprplealinawhitenastyawhitealinarosebluenastyachampagne