JJJ-1  JJJ-2  logotip

Ласкаво просимо!

Aterlier SM пропонує послуги індивідуального пошиву суконь для бальних і східних танців. Так само ми пропонуємо пошив вечірніх і весільних нарядів і карнавальних костюмів. Так само ми створюємо тренувальний одяг і продаємо вже готові сукні.

Ательє SM починало з того, що займалося пошивом суконь для бальних і східних танців для дочки засновника ательє. Саме це дало нам розуміння про спеціальні вимоги до костюмів танцюристів, які повинні поєднувати естетичну красу і практичні моменти. Незабаром роботи Ательє SM були помічені іншими танцюристами, надійшли перші замовлення і Atelier SM було засновано. З нашим досвідом роботи більше 10 років, ми зберігаємо нашу відданість найвищій якості роботи.

Так як компанія контролюється родиною, ми прагнемо створити найкращі умови для наших клієнтів. Ми глибоко віримо, що кожен клієнт індивідуальний і намагаємося втілити в реальність будь-які бажання наших клієнтів. У нас діє щедра система дисконтів, щоб наші постійні клієнти отримували найкращі умови.

Ми так само займаємося благодійністю. Щорічно 5% нашого прибутку ми віддаємо благодійним організаціям. Якщо у Вас є пропозиція про благодійну організацію, якій Ви хочете допомогти, ми можемо це з Вами обговорити.

Ми завжди раді зустрітися з Вами, нашими клієнтами.

Чекаємо Вас!

Підписатися на новини